Apartamenty 

LEŚNA POLANA

SPRAWDŹ

Poniżej prezentujemy najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów.  Jeśli nie znajdziecie Państwo tutaj odpowiedzi, zachęcamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego:

tel.  +48 695 476 453

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ile trwa budowa domu?

Większość projektów zakłada minimalny czas 6 miesięcy od momentu rozpoczęcia do oddania gotowej realizacji. Ostateczny czas jest uzależniony od indywidualnych projektów.

“Stan deweloperski” - co to znaczy?

Dom w stanie deweloperskim to dom wykończony i przygotowany do prac remontowych. Stan deweloperski zawiera wszystkie instalacje w domu, armatura elektryczna i sanitarna, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, parapety, grzejniki i posadzki, na które można położyć wybrane podłogi. Ściany w stanie deweloperskim pomalowane są dwukrotnie na biało. Jeżeli chodzi o domy jednorodzinne, wykonane są również przyłączenia na granicy działki.

“Dom pod klucz” - co to znaczy?

Realizacja “pod klucz” zawiera w sobie budynek w stanie deweloperskim plus dodatkowo wykonane podłogi (według wyboru właściciela), schody, biały montaż, wewnętrzną stolarkę. Stan „pod klucz” nie wymaga już od właściciela większych realizacji remontowych.

Projekt – czy cena domu go obejmuje?

W cenie wybranego przez Państwa domu jest również projekt. Oferujemy szeroką gamę gotowych projektów do Państwa wyboru i dyspozycji. Jeśli jednak są Państwo w posiadaniu własnego projektu, stworzonego przez zewnętrznego architekta, również możemy z niego skorzystać.

Czy możemy zmienić wybrany projekt?

Tak, jeśli parametry techniczne na takie zmiany pozwolą, są one dopuszczalne.

Czy w zmienionym projekcie istnieje możliwość dodania garażu?

Tak, jeśli pozwolą na to techniczne aspekty projektu.

Czy cena domu obejmuje również koszt działki budowlanej, na której będzie on zbudowany?

Cena nie obejmuje działki budowlanej, kupują ją Państwo we własnym zakresie. Oferujemy pomoc w znalezieniu odpowiedniej działki do wybranego przez Państwa projektu i według określonych wytycznych.

Czy możemy samodzielnie wybrać materiały, z których dom zostanie zbudowany?

Dobór materiałów ma wpływ na ostateczną cenę domu, dlatego mogą Państwo samodzielnie modyfikować proponowane materiały. Na każdym etapie nasi specjaliści służą pomocą w tym zakresie i poradą co do zakupu.

Czy możemy wybrać samodzielnie źródło ciepła?

Możemy zastosować w Państwa domu wybrane źródło ciepła, łącznie z modyfikacją pierwotnego projektu, np. zrezygnować z kaloryferów na rzecz ogrzewania podłogowego lub odwrotnie.

Czy istnieją jakieś dodatkowe opłaty, np. za transport?

Nie, wszystkie koszty wkalkulowane są w cenę domu. Nie ukrywamy żadnych kosztów.

Kiedy powinniśmy podpisać umowę na budowę domu?

Umowa powinna być podpisana ok. pół roku przez rozpoczęciem realizacji.

Czy podana kwota jest ceną brutto?

Tak, zawsze podajemy kwotę brutto.

Kontakt z nami

Imię i nazwisko(*)
Proszę podać swoje imię i nazwisko
E-mail(*)
Nieprawidłowy adres e-mail
Czym jesteś zainteresowany?(*)
Proszę wybrać jedną z opcji
Treść wiadomości(*)
Proszę wpisać treść wiadomości

 

ul. Dolna 20, Skoki 62-085 

+48 695 476 453

biuro@budocomplex.com.pl

Najnowsze realizacje

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Czytaj więcej...