Budocomplex

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w kompleksowych usługach budowlanych. Historia firmy sięga roku 2003, kiedy pod nazwą PHU BIS-BUD, która zajmowała się głównie świadczeniem usług murarskich. Stopniowo rozwijaliśmy zakres wykonywanych usług, zdobywając coraz większe doświadczenie, szkoląc pracowników i śledząc nowości na rynku budowlanym.
Zaufanie klientów pozwoliło nam poszerzyć działalność i w 2008 roku rozpocząć kompleksowe budowy domów w stanie developerskim z własnym materiałem, na działkach klientów.

W 2012 roku firma zmieniła nazwę na BUDOCOMPLEX Sp. z o.o i ten moment można uznać za początek możliwie najbardziej kompleksowej jej działalności. Aktualnie nasza współpraca z klientem obejmuje wszystkie usługi, które mają służyć zakupowi i budowie odpowiedniego dla niego domu. Współpracę rozpoczynamy od pomocy w wyborze odpowiedniej działki budowlanej. Nasi specjaliści znają prawo budowlane i są w stanie określić prawidłowe parametry dla działek oraz rozpoznać niuanse, które wpłyną na budowę i jego użytkowanie. Wybór odpowiedniej działki to podstawa udanych prac. Kolejne etapy to pomoc klientowi w wybraniu projektu lub nasza oferta projektowa. Na tym etapie pomagamy stworzyć projekt, który łączy w sobie solidność i prawidłowe rozmieszczenie pomieszczeń, a także bezpieczeństwo domowników z ich preferencjami i marzeniami co do ostatecznego kształtu budynku. Zawsze pamiętamy, że priorytetem powinno być zadowolenie klienta, a co za tym idzie wygoda użytkowania domu jednorodzinnego przez jego bliskich. Końcowym, najważniejszym etapem jest budowa zaplanowanego domu, aby służył klientowi przez wiele pokoleń.

 

Nasze doświadczenie oraz skoncentrowanie na potrzebach klienta obliguje nas do wyboru najlepszych i najnowocześniejszych rozwiązań budowlanych. Wykwalifikowany personel, stale poszerzane umiejętności i ogromna pasja sprawiają, że możemy się pochwalić już 76 wybudowanymi domami, w tym 3 przedszkolami.

 

Kontakt z nami

Imię i nazwisko(*)
Proszę podać swoje imię i nazwisko
E-mail(*)
Nieprawidłowy adres e-mail
Czym jesteś zainteresowany?(*)
Proszę wybrać jedną z opcji
Treść wiadomości(*)
Proszę wpisać treść wiadomości

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Czytaj więcej...