Budocomplex

Jesteśmy rzetelną firmą, która od wielu lat dostarcza kompleksowe usługi budowlane swoim klientom. Sukcesywnie budujemy przewagę konkurencyjną w branży.

Wszystko zaczęło się w 2003 roku – 15 lat temu zaczynaliśmy jako PHU BIS-BUD i świadczyliśmy przede wszystkim usługi murarskie. Biorąc pod uwagę potrzeby naszych klientów, postanowiliśmy rozwinąć zakres naszych usług. Zdobyliśmy i wciąż zdobywamy cenne doświadczenie, inwestujemy w szkolenia naszych pracowników, jesteśmy na bieżąco z trendami na rynku budowlanym.

Zdobyliśmy bezsprzeczne zaufanie naszych klientów, co przyczyniło się do podjęcia decyzji o rozszerzeniu działalności. W rezultacie od 2008 roku budujemy domy jednorodzinne w Poznaniu w stanie developerskim na działkach, które należą do naszych zleceniodawców.

Rok 2012 to kolejne zmiany, tym razem postawiliśmy na rebranding i od 6 lat funkcjonujemy jako BUDOCOMPLEX Sp. z o.o. Kompleksowość naszych usług doceniają nasi klienci, dla których realizujemy usługi budowlane. Nasza współpraca polega nie tylko na budowie domów, ale również konsultacji w sprawie wyboru właściwej działki budowlanej. W naszym zespole zatrudniamy specjalistów ds. prawa budowlanego, których wiedza pozwala na określenie odpowiednich parametrów oraz zwrócenie uwagi na istotne detale, mające znaczenie przy budowie i użytkowaniu domu.

Wybór działki jest kluczową kwestią i punktem wyjścia naszych działań. Wspieramy naszych klientów w wyborze właściwego projektu domu lub rekomendujemy skorzystanie z naszej oferty projektowej. Znamy potrzeby i oczekiwania naszych klientów – konsekwentnie dążymy do tego, aby przedstawić im możliwie najlepszą opcję i finalnie wybudować dla nich wymarzony dom. Komfort, bezpieczeństwo i satysfakcja naszych klientów to dla nas priorytet. Naszą uwagę koncentrujemy wyłącznie na tym, czego wymaga klient – dedykujemy najbardziej innowacyjne rozwiązania.

Nasze portfolio aktualizujemy na bieżąco – 76 wybudowanych domów, w tym 3 przedszkola to wynik kilkunastoletniej współpracy z najlepszymi fachowcami.

Zapraszamy do kontaktu!

 

Kontakt z nami

Imię i nazwisko(*)
Proszę podać swoje imię i nazwisko
E-mail(*)
Nieprawidłowy adres e-mail
Czym jesteś zainteresowany?(*)
Proszę wybrać jedną z opcji
Treść wiadomości(*)
Proszę wpisać treść wiadomości

 

ul. Dolna 20, Skoki 62-085 

+48 695 476 453

biuro@budocomplex.com.pl

Najnowsze realizacje

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Czytaj więcej...